eGo One TFTA Elektronik Sigara Modeli

ego one tfta esigara inceleme

eGo One TFTA Elektronik Sigara Modeli

Elektronik sigara, kullanımı günümüzde çok fazla artarak çoğalmakta olan bir maddedir. Elektronik sigaralar, sigara tiryakisine dönüşmüş olan kişilere, sigaradan aldıkları hazza çok yakın bir hazzı yaşatarak, onlara sigaraya göre çok daha az oranda zarar vermektedir. Bu oran neredeyse %95 gibi oranlara kadar değişebilmektedir. Belirtilmesi gerekir ki, bu oranlar sadece sigara tiryakisi olan, senelerdir sigara kullanan aktif içiciler için geçerli olmaktadır. Sigarayı aktif olarak kullanmayıp, sigara bağımlısı sayılmayan kişiler için bu oran aynı etkiyi yaratmayacaktır.

Elektronik sigara kullanıcılar tarafından, onlara sigaraya en yakın hazzı yaşattığı için tercih edilmektedir. Elektronik sigaradan bu hazzın alınmasında önemli rolü elektronik sigaranın likiti, esansı ve markası gibi unsurlar üstlenir. Piyasada çok sayıda elektronik sigara çeşitleri mevcuttur. Kimileri farklı aromalara kimileri ise farklı tarzlara ve modellere sahiplerdir. Aynı zamanda likitlerin nikotin oranlarında da, 0 nikotin, az nikotin ve yüksek nikotin olarak tercih edilecek oranlar ile seçenekler çoğaltılabilir.

Bu marka ve seçenekler arasında Joyetech Ego One TFTA elektronik sigara modeli de kullanıcılar tarafından ve tercih edilen modeller arasındadır. Ego One TFTA, günlük ihtiyacınızı rahatça karşılayabilecek dahili bataryaya sahiptir. Hava akımı ya da likit dolumu gibi işlemler, cihazın üst kapağının döndürülmesi ile sağlanır. Elektronik sigaradan en iyi tadı alabilmeniz için tasarlanan bu cihazda, yeni iç atomizer kullanılmıştır. Sağlam ve kolay tutulur yapısı ile Ego One TFTA elektronik sigara modeli, oldukça kullanışlıdır.

2016 yılının en çok satan elektronik sigara modelleri arasında yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.