E-Sigara Markaları Destek Kararı

eroll2

İlaçlar gibi elektronik sigaralar Düzenlenmesi 

Bu elektronik sigara  bir sürü bir şok gelebilir. Ama aslında tıbbi ürünler gibi elektronik sigara düzenleyen kararı memnuniyetle karşılıyoruz orada e-sigara şirketleri vardır. Nicolites, Birleşik Krallık en büyük e-sigara markası ve Njoy, Amerikan vaping sektörünün en büyük isimlerinden biri olan kamuya MHRA kararı verdikleri desteği açıkladı. Çok uzun zaman önce. İngiltere’nin İlaç ve Sağlık Ürünleri Düzenleme Kurumu (MHRA) duyurdu e-sigaralar ilaç olarak düzenlenecektir o tehdit olarak, haber joyetech elektronik sigara satıcıları ve küçük e-çiğ şirketleri için büyük bir darbe olarak geldi 2016 yılına kadar onlar yukarıda belirtilen son başvuru tarihine kadar uzun ve pahalı bir düzenleme sürecinden geçmesi olmasaydı tamamen silip. Ajans bir yasak değil iddia ediyor, ama bir anlamda aslında. Sen sektöründe büyük markaları, aslında denemek ve kararını bozması ve sağ, yaşam tarzı ürünleri olarak elektronik sigara satma hakkı için mücadele etmek, yeterli mali kaynaklara sahip olanlar beklenir?

Onlar tam tersini yapıyor, ister inanın ister inanmayın. Göre Bakkal , Nicolites, İngiltere’deki en büyük e-çiğ şirketi ve ABD devi Njoy tıbbi düzenleme için hükümetin planları arkasında alıyorsanız. “Biz% 100 eminiz Nicolites iyi 2016 önce gerekli ruhsat alacak,” Nikhil Nathwani, Nicocigs, Nicolites yapımcısı müdürü söyledi. “Biz bir süre önce lisans süreci başladı ve biz tüm MHRA gereklerine uymak o aşağı uzun bir yol vardır.” Njoy, Amerika Birleşik Devletleri’nde pazar lideri e-sigara markası, geçtiğimiz günlerde Nisan ayında İngiltere’de ürünlerini başlattı ve son zamanlarda da hükümetin kararı onayladı duyurdu.

E-Sigara Markaları Destek Kararı

“Biz tam MHRA ve elektronik sigara kategorisi için en yüksek standartları oluşturmak için çabalarının hedeflerini desteklemek,” şirketin başkan yardımcısı, Bo Ekberg söyledi. “Njoy hep tıp camiasının bir savunucusu olmuştur ve tam elektronik sigara kategorisinde bilimsel anlayış içine araştırmaları destekliyor.” Ama neden geçerli bir e-sigara pazarı destek veren bir karar başarılı olan iki şirket ürünlerini kısıtlı olması olurdu eczaneler? Aslında oldukça basit – işler çok daha iyi alabilirsiniz çünkü. Rakiplerinin çoğu tıbbi denemeler fon ve onların ürünleri satan tutmak için gerekli lisansı almak için göze, bu yüzden kendi aralarında bölmek bütün pazar olacak 2016 gelemez. Bu gelemez sonunda tüm diğerleri başka bir seçenek yok ama davayı takip ya da kapılarını kapatmak, böylece en başından beri, bu büyük markalar kendi gereksinimlerine uygun İlaçlar ve Sağlık Ürünleri Düzenleme Kurumu ümit tam olarak ne olduğunu.

Tabii, tüketici tanrılar olarak düzenlenen joyetech e-sigara için AB’yi lobi tutmak niyetinde küçük tedarikçilerin binlerce vardır. Ancak son gelişmeler ışığında, başarılı onların şansı çok azdır. Muhtemelen vaping geleceğini belirleyecek sonucu olan bir mahkeme savaşı, olacaktır. Amerika Birleşik Devletleri’nde, geçtiğimiz günlerde birlikte buharlaştırıcı pazarına girdi RJ Reynolds, gibi büyük tütün şirketleri VUSE e-sigara , benzer mevzuat soran olmuştur wouldeventually kapı dışarı rekabeti zorlar. Njoy ve Nicolites yanı sıra, Büyük Tütün birkaç dersler gibiydi. Belki de Büyük Buhar onları çağıran başlamalıdır. Tıbbi ürünler olarak, e-sigara düzenlenmesi ortalama kullanıcıyı nasıl etkileyeceğini merak ediyor musunuz. Bu rebranded elektronik sigara diğer bazı özdeş ürünlerle karşılaştırıldığında ne kadar gülünç pahalı fark ettiniz mi. Onları bir sürü daha pahalı hale, değil çeşitlilik düşüş söz bekleyebilirsiniz. Onlar bir şirket tarafından lisanslı değilseniz tüm güncel e-çiğ modelleri, elimizde mods yüzlerce aksesuar vaping bolluk, onlar gitmek gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.