E-SİGARA ALMAK İSTEYENLER İÇİN TAVSİYELER

e sigaralar

E-SİGARA ALMAK İSTEYENLER İÇİN TAVSİYELER

Sigara tiryakiliğinde iyileştirme sağladığı düşünülen e-sigaralar dünyada olduğu kadar Türkiye’de de ilgi görmeye devam ediyor. Hal böyle olunca kullanmak isteyenler bu cihazlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. E-sigara almak isteyenler için tavsiyeler arayanlar için tüm detaylar yazımızda!

E-sigara nikotin ihtiyacını kontrollü olarak gidererek sigara kullanmayı azaltmayı amaçlar. Araştırmaların hız kazanmasında bu amaç doğrultusundaki kullanım artışının yeri büyük. Kullanmaya karar verme aşamasından sonra yapılacak hatalı bir seçim e-sigara hakkında yanılmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden alternatifleri belirlerken beklentilerinize göre seçim yapmanız yararınıza olacaktır.

E-Sigara Seçimi

E-Sigara seçerken ilk işiniz e-sigara oluşumunun temel parçaları hakkında bilgi edinmek olmalıdır. Atomizer, batarya, coil ve likit seçim yaparken modeli özelleştiren temel parçalardır. Atomizer buhara dönüştürülen dolum sıvısının bulunduğu tanka sahip bölmedir. Batarya ısıtılarak buhar oluşturulurken gerekli gücü sağlar. Coil ise pamuk ve tel ile donatılmıştır ve atomizer içinde yer alır. E-sigaraların çeşitliliğini sağlayan likitler ise farklı alternatifleri bulunan aromalarla sizi kullanmaya teşvik edecek sıvıdır. Nikotin bu likitin içinde yer alır. Elektronik sigara almak isteyenler için tavsiyeler verecek olursak ilk öneri, buharın kaliteli olarak çoğalması ve kişiyi tatmin etmesini sağlayan coil parçasının kaliteli ve yeni olmasına dikkat etmeniz olacaktır. Bu bilgiler ışığında batarya gücü, tank kapasitesi ve buhar üfleme özelliği e-sigara seçiminde işe yarar bir cihaz almanızı sağlayacaktır.

E-Sigara Modelleri

E-sigaralar çeşitli özellikli modellerle satış ağını arttırmaya devam ediyor. Likit tankı geniş ve bataryası büyük modeller dışında sigara modu ve kalem modu gibi alternatifler bulabilirsiniz. E-sigara almak isteyenler için tavsiyeler yazımızda bir tavsiye de beklentileri karşılamadığından listeye dahil etmemeniz gereken sigara mod gruplarını belirtmek olacaktır. Bunun dışında tercih ettiğiniz modeli seçerken ilk olarak güvenilir bir marka ve kapasitesi yüksek bir model bulmanız uzun vadede kaliteli e-sigara kullanımı sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.