Doğru Elektronik Sigarayı Tercih Etmeniz için 5 Faktör

dogru elektronik sigara tercih 1

Doğru Elektronik Sigarayı Tercih Etmeniz için 5 Faktör

Sigara illetinden kurtulmak için başvurulan yollardan biri de son zamanlarda Elektronik Sigara olmuştur. Elektronik Sigarayı kullanmak için araştırmaya giren bir çok kullanıcı, girdiği bu yolda onlarca çeşit ile karşılaşınca kafası iyice karışmakta ve bazıları bu yoldan dönmektedir.

Peki kullanıcıların kafası karışmaması için sade bir anlatımla kişiye en uygun Elektronik Sigara marka ve model nasıl belirlenmelidir. Hangi elektronik sigara modeli tercih etmeliyim? gibi sorulara cevap niteliğinde 5 başlık altında sizlere bu yazıyı Joyetech Türkiyeelektroniksigaras.net – olarak kaleleme almayı uygun bulduk.

  1. Ne Amaçla Elektronik Sigara Kullanacağınızı Netleştirin!

Elektronik sigara kullanma amacınız sadece sigarayı bırakmak mı? Yoksa nargile keyfini yaşamak amacı ile mi satın almak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Her iki amaçla da kullanabileceğiniz ürün modelleri mevcut olup, sadece merak için kullananların sayısı da azımsanmayacak ölçüde çoktur.

Eğer Sadece Sigarayı bırakmak amacı ile Elektronik Sigara alacaksanız şiddetle tavsiye edeceğimiz tek bir model var; Joyetech eGo Aio modelidir.

       2. Mağdur Olmamak için Sahte Ürünlere Karşı Dikkatli Olun!

Joyetech ve Eleaf marka elektronik sigara ürün modellerine rağbet olduktan sonra, bazı kurnazlar sahtelerini -orjinal- diye kullanıcılara satmakta ve mağdur etmektedir. Bu sahte ürünleri, orjinali ile kıyasladığınızda net şekilde görülmektedir. Bu noktada özellikle sağlık açısından sahte ürünlere karşı dikkatli olunması gerekmektedir. Orjinal Elektronik Sigara satış siteleri üzerinden sipariş vermenizi bunu elektroniksigaras.net üzerinden yapmanızı önermekteyiz.

 

     

      3. Kapıda Ödeme Avantajlarından Faydalanabilirsiniz

Tüm zorluklara rağmen 3 Yıldır aktif olarak Elektronik Sigara E-Ticaret faaliyetinde bulunan Joyetech Türkiye satış sitemizde Kapıda Ödeme imkanı ve İstanbul içi -aynı gün kargo- kendi bünyemiz içerisinde Moto Kurye mevcuttur. Güven ve hassasiyet noktasında müşteri memnuniyet ilkelerini her zaman korumaya çalışarak maximum verimlilik ve doğru bilinçlendirme ile kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu taşıyoruz.

       4. Nargile amaçlı kullanım için Eleaf Modeli de Tercih Edilmeli

Türkiye’de yaygın olarak satılan Joyetech marka haricinde 2016 yılının son çeyreğinde Eleaf Elektronik sigara markası da kullanıcılar tarafından benimsenerek satışları bir hayli artmıştır. Joyetech sitemizde de aynı şekilde bu markayı stoklarımıza çekerek, Nargile amaçlı kullananlar için her zaman gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz. Özellikle Eleaf iJust S modeli ve Eleaf iStick Pico modeli en beğenilen ve en çok satılan modeller arasında yerini almaktadır.

       5. Ben çok Zenginim En Pahalı Cihazı Satın Almak İstiyorum

Sitemizde fiyat farklılığının cihazın kalitesine bağlama düşüncesine bağlı olarak bu başlığı mizahi olarak ekledik. Joyetech marka başka olmak üzere Eleaf modeller kalite olarak 200 TL den 800 TL ye farketmeksizin aynı kalitededir. Fiyatın düşük olduğu ürünün kalitesiz olduğu ya da fiyatın yüksek olduğu ürünün pahalı olduğu düşüncesi bu noktada son derece yanlıştır. Modeller arası fiyat farkı, cihazın kullanım amacı ve özelliklerinden kaynaklıdır.

Halen Karar Veremediyseniz Bizi Arayın Yardımcı Olalım.

Size en uygun cihazı yanında sizin zevkinize uygun en kaliteli likiti telefon ile beraber belirleyip adresinize kapıda ödeme avantajı ya da Havale ile göndermemiz için bizi aramanız yeterli olacaktır.

  1. GÖKHAN diyor ki:

    SLM BENDE BİR SİGARA TİRYAKİSİ OLARAK SİGARAYI BIRAKMAK İSTİYORUM FAKAT BU ELEKTRONİK SİGARA ÇEŞİTLERİNDEN O KADAR ÇOK VAR Kİ NE NASIL ALACAĞIZ HANGİSİ GÜVENLİ VE ZARARLARI.

  2. Muhammed diyor ki:

    Slm ben sigarayı bırakmak için elektronik sigaraya geçmeyi düşünüyorum fakat Bu patlama haberleri çokca olduğundan dolayı karasız kalıyorum Bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.