Al85 Elektronik Sigara Modelini Yakından Tanıyalım

en kaliteli smoktech

Al85 Elektronik Sigara Modelini Yakından Tanıyalım

Al85 Aynı model ürünlerinin daha küçük bir versiyonudur dersek yanılmış olmayız. Minyatür halde üretilen bu elektronik sigara modelimiz tamamen sizler için geliştirilmiş olup rahat sigara içiminizi destekleyecek düzeydedir. Genel olarak bakıldığın da bu tür sigaralar da tutma açma kapatma yada gerekli bilgileri öğrenmek çoğu zaman problem çıkartmaktadır. Fakat Smok al85 özellikleri arasında küçük oluşu, göze hoş gelen ekranı bulunmaktadır.

Smok AL85 Genel Özellikleri

Bu elektronik sigaramız diğer özelliklerinin yanın da çekiş gücü özelliği de bulunmaktadır. 85 W bu çekiş gücü smok al85 fiyatı kadar güçlü bir özelliğidir. Dahili olmayan yüksek amper güce sahiptir. 18650 pil ile bu amper gücüne ulaşmakta hiç zorlanmamaktadır.  Sıcaklık değeri siz değerli kullanıcılarımız zarar görmesin diye belirli bir aralık arasına sıkıştırılmıştır ve bu aralık 200-600F arasındadır.

Bellek Modu: Soft Çizim Efektleri/Norm ve Sert olarak üç ana gruba ayrılmıştır. Bu gruplar ile ilgili gerekli değişimleri ve merak ettiklerinizi kullanım kılavuzundan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Ekran : Cihazımız üzerinde oled ekran bulunmaktadır. Bu oled ekran tam matrise sahip bir oled ekrandır. Özetle ekran üzerinde yazılan yazıları ve çizilmiş olan grafikleri rahatlıkla asla zorlanmadan görebileceksiniz.

Ateşleme Mekanizması

Aile, arkadaş, okul gibi ortamlar da sizden başkasının kullanmasını istemediğiniz durumlar da smok al85 özellikleri arasında bulunan gizli ateşleme mekanizması sizleri kurtaracaktır. Özel ateşleme mekanizması sayesinde elektronik sigaranızı sadece siz ateşleyebilecek ve içeceksiniz.

Baby Beast Özellikleri

Çap, Kapasite ve Yapı : Cihazın tank takma isimli depolama kısmı 22mm çapındadır.  3Mililitre likit kapasitesi bulunduğu gibi üstün paslanmaz çelik yapıya sahiptir.

Tasarım: Tasarımsal olarak siz değerli müşterilerimize güzel bir ürün sunmak istediğimiz için yüksek sınıf cam ile elektronik sigaranızı donatmış durumdayız. Yine siz değerli kullanıcılarımız için kilitli üst dolgu tasarımımızın yanında ayarlanabilir hava akış kontrolü bulunmaktadır.

smok al85 kalite tasarim 2
smok al85 elektronik sigara tasarım fiyatı

Patent: İnanılması güç olsa da Baby turbo coil yapısı itibari ile patentlenmiş olup yine siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaya hazırdır.

Kutu İçeriği

  • AL85 Modu
  • V8 BABAY-Q2 Coil
  • Normal boyutlardan küçük USB Kablosu (MikroUSB)
  • İşinize yarayacak birbirinden farklı yedek parçalar
  • Detaylı Kılavuz

Özellikleri, kutu içeriği, tasarımı ve daha bir çok özellikleri ile elektronik sigara sektörünün altını üstüne getiren bu tasarım harikası ürün için sizler tarafından yapılması beklenen tek işlem satın almak ve istediğiniz her yerde içmektir. Ürünümüzü detaylı olarak tanıttığımıza göre aklınızda oluşabilecek bazı konuları ele alalım.

Olası Problemlere Çözüm Önerilerimiz

Fazla Isınma Koruması: Elektronik sigara sektörünün en tehlikeli kısımlarından biri cihazın ciddi derece uzun kullanıldığın da ürünün ısınmasıdır. Smok Al85 ürünümüzde bu durumu belli bir süre içilmediğinde durması çok ısınmaması için de gerekli teçhizatları geliştirmiş bulunmaktayız.

Kısa Devre Koruması:  Elektronik sigaraların en önemli bir diğer problemi de kısa devre yapması ve bu süre zarfında elektronik sigaranın zarar görmesidir. Bu problemi de yine siz değerli kullanıcılarımız için kısa devre korumalı hale getirmiş bulunmaktayız.

Batarya Patlama Koruması: Aslına bakılırsa bu ürünün en tehlikeli konusu bataryanın patlaması değil patlama ihtimalinin olmasıdır. İhtimali bir siz değerli kullanıcılarımızı ne kadar korkuttuğunun farkındayız. Düşünüldüğünde cidden korkunç bırakın kullanmayı satın alma konusunu bile yavaşlatmaktadır. Fakat sizlere güzel bir haberimiz var. Cihazımızda tıpkı fazla ısınma ve kısa devre koruması gibi batarya patlama koruması da bulunmaktadır. Cihaz bataryasının patlaması için belli başlı problemlerin oluşması gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.