2017 Temmuz Ayının En iyi E Sigara Modeli

smok esigara kalite fiyat

2017 Temmuz Ayının En iyi E Sigara Modeli

Sigara tiryakilerinin bağımlılıklarından kurtulamaması ve buna karşın vücuda daha az zararla sigara içmeye devam etmek için arayışlarına elektronik sigara büyük bir tutunacak dal, sığınacak liman oldu. Fakat bütün tüketim ve kullanım malzemelerinde olduğu gibi elektronik sigaralarda da farklı farklı düzeyde, apayrı kalitede malzemeler kullanıma sunuldu ve meraklılarının kafaları bu yolla karıştırıldı.

Hal böyle olunca meraklıları en iyi elektronik sigara hangisi diye düşünmeye ve çözüm arayışına gitmeye başladılar.

Her şeyden önce bilinmelidir ki elektronik sigara alırken, gerek sağlık gerek dayanıklılık gerekse de batarya ömrü açısından ince elenip sık dokunulması gerekmekte ve buna bağlı bir seçim yapılmalıdır. Özellikle Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş cihazların tercih edilmesi hem maddi hem de sağlık açısından büyük önem teşkil etmektedir. Öncelikle ve özellikle belirtilmelidir ki seçilecek e sigaranın batarya ömrünün günde bir paket sigara içen birisi için ortalama olarak en az 1 gün gitmesi gerekmektedir. Ayrıca, en az 6 ay süresince şarj aparatı ile bataryasının garantisi olmalı, kolay kullanım için bir kullanım kılavuzu da yanında yer almalıdır.

Ürünün tedarik edildiği firma ile teknik servisinin bir sabit numarası ve adresi olması gerekmektedir, mobil numaralı firmalara ve sokak satıcılarına güvenmemek gerekmektedir. Atomizer yapısı 4-5 çekimde dumanı azaltacak kadar basit olmamalı, içeren likit mutlak surette üretim sertifikalarına sahip olmak zorundadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.