2017 Elektronik Sigara Tavsiyeleri

esigara tavsiye joyetech 2017

Elektronik sigara kullanımı daha sağlıklı bir sigara içme deneyimi yaşatmasıyla Avrupa’da ve Türkiye’de her geçen gün artış gösteriyor. Bu yazımızda çeşitli markalar arasından elektronik sigara marka tavsiye edeceğiz. Gelin elektronik sigara modelleri arasından hangileri daha güvenli ve daha kullanışlı görelim.

SMOK modelleri

SMOK marka elektronik sigaralar güvenlik açısından ve kullanım açısından en çok tercih gören elektronik sigara markalarından biri. SMOK  modelleri 230 Lira ile 700 Lira arasında Türkiye’de satışa sunuluyor. Bu modeller arasından elektronik sigaraya yeni başlayanların rahatlıkla kullanabileceği ürün SMOK Alien kit elektronik sigara Türkiye’de 400 Lira ile 500 Lira arasında satışa sunuluyor.

Eleaf

Eleaf elektronik sigara kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kalitesiyle ve güvenliğiyle çok talep gören bir marka olan Eleaf modelleri içinde ilk başlayanlara Eleaf iStick Pico ‘yu tavsiye ediyoruz. Bu model kullanım kolaylığı sunmasıyla ve güvenli  bir elektronik sigara olmasıyla piyasada çok talep gören bir ürün.

Ayrıca çubuk görünümlü Eleaf iJust S modeli de buhar yoğunluğuyla ve pratik kullanımıyla dikkat çeken bir model.

Joyetech

Joyetech marka elektronik sigaralar da piyasada en çok tercih edilen markalardan  biri. Kalitesiyle ön plana çıkan markanın modelleri arasından eGo AIO modelleri çok kullanılan bir ürün . Piyasada 200 Lira ile 250 Lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor bu model.

Ayrıca Cuboid de oldukça kaliteli bir model.

Joyetech Elektronik Sigara Dumanı En Çok Çıkan Cihaz

Elektronik sigara satışlarında son zamanlarda görülen artışa orantılı olarak bir çok firma yeni modellerle ortaya çıkıyor. Bunlar arasından Joyetech markası kalitesiyle  ön plana çıkıyor. Joyetech Sigara Dumanı En Çok Çıkan Cihaz olarak da adını elektronik sigara sektörüne yazdırmış bir marka. Joyetech markasının modelleri de çeşitlilik gösteriyor. Gelin bu modelleri tanıyalım.

Joyetech eVic Basic Cubis Pro Mini

Oldukça portatif olan bu modelle elektronik sigaralar içinde en iyi buhar performansı alabileceğinize emin olabilirsiniz. Watt ayarlarını doğru yaptığınız sürece çok yoğun buhar alabileceğiniz bu modelde 1500 mAh pil desteği bulunup 40 Watt’a kadar yükseltebiliyorsunuz ayarları. Elle kavranabilmesi oldukça kolay olan model sigara çekiminde de nargile çekiminde de oldukça yüksek performans sunmasıyla beraber elektronik sigaraya yeni başlayanlar için kullanım kolaylığı sunuyor.

eGo AIO Elektronik Sigara Modeli

Elektronik sigara kullanıcıları tarafından yoğun talep gören eGo AIO modeli küçük ve portatif olmasına rağmen oldukça yoğun buhar üreten bir model. Üst yapısıyla ağza likit sızma sorununu çözmüş olan bu modelde küçük bir elektronik sigara olmasına rağmen 2 ml tank kapasitesi bulunuyor.

eGo AIO ‘nun bir çok modeli bulunuyor . Size fiyat olarak en uygun modeli seçerek çok yüksek buhar performansı elde edebilirsiniz bu modelle.

Son Çıkan Joyetech Penguin Elektronik Sigara Modeli

Kullanımı çok kolay olan bu model de Joyetech ‘in en çok tercih edilen modelleri arasında ve elektronik sigaraya yeni başlayanlar için tavsiye ediliyor. Ayrıca çok şık bir tasarıma sahip olan bu modelde de buhar performansı oldukça yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X