2017 Elektronik Sigara Fiyat Analizi

esigara fiyat

Hayatımıza hızlı bir giriş yapan elektronik sigara, gün geçtikçe daha hızlı şekilde kullanıcısı artmaktadır. Kullanıcılar tarafından sevilen ve beğeniyle kullanılan elektronik sigara, kişiye sigarayı bırakma hedefini sunuyor. Fazla tercih edilmesinin sebebi de bu olan bu teknolojik alet kişiye zararsız ve doğaldır.

Elektronik Sigara Nedir?

Sigara bırakmakta zorlanan kişiler, her geçen sene yeni bir şeyler denemiştir. Aynı şekilde sigarayı bıraktırma adına bir sürü yeni icat ortaya çıkmıştır. Ancak son günlerin daha bir gözdesi olan bir teknolojik alet vardır. Bu alet asıl düşünülme ve tasarlanma aşaması 1960’lara dayansa da 2003 yılında Çin de üretilmiştir. Ülkemizde ise son 5 yıldır popülerdir. İçerisinde atomizer, coil (iç atomizer), likit bulunmaktadır. Likit, elektronik sigara içerisindeki kartuş veya tanka doldurulur. İç atomizer içerisinde pamuk ve ısıtıcı tel bulunmakla birlikte, çekim yapıldığı sırada gelen likidi buhara dönüştürür. Ancak bu işlem sırasında likit aromasını kaybetmez. Likit içerisinde az miktarda nikotin bulunur. Bu nikotin seviyesi kişinin sağlığını tehdit etmeyecek biçimde ve sigara tiryakilerini düşünerek yapılmıştır.

Ne kadar?

Günümüzde birden fazla elektronik sigara markası bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir markaların yanı sıra sahte markalar da her üründe olduğu gibi ortaya çıkmıştır. Elektronik sigara fiyatları ise en düşük 100 TL ve en yüksek 1000 TL değerine kadar çıkmaktadır. Bu fiyat değişiklikleri özelliklerine göre değişmektedir. 1000 TL ve altı ürünler genellikle dokunmatik ekrana sahip ve ısı kontrolü yapabilen ürünlerdir. 100 TL civarı ürünler ise yeni başlayanların tercih ettiği ürünlerdir.

E Sigara Bırakma Aleti Fiyatı

Günümüzün yeni gözdelerinden olan elektronik sigara, sigara kullanımını bırakmak isteyenlerin tercih ettiği bir alettir. Aslında yapımı eski yıllara dayansa da son zamanlarda daha popüler bir hale gelmiştir. Sigara bırakmaya yardımcı olan bu aletin fiyatlarını sizler için araştırdık.

Model ve Fiyatlar

Bu alanda birçok marka, model yer almaktadır. Bunlardan birkaçı Joyetech, Kangertech, Wismec, Smoktech, Vaporesso, ve Eleaf gibi modellerdir. E sigara bırakma aleti fiyatı ne kadardır diye merak edenler için küçük bir derleme yaptık.

Joyetech: En düşük 151, en yüksek 800 liraya çıkan bu modelin ürünlerinin paket içerikleri ürün fiyatına ve ürünün size sunduklarına göre değişim göstermektedir. Ürün fiyatı yüksek olan ürünlerde dokunmatik ekran mevcuttur.
Kangertech: Bu modelin ürünleri sizler için en düşük 140 ile en yüksek 480 TL arasındadır. Daha uygun fiyata ve geniş paket içeriğine sahip olan bir ürün arıyorsanız bu modelin ürünleri tam size göre.
Wismec: Piyasaya 240 ile 700 TL arasında giren bu ürünün modellerine göre fiyat değişmektedir.
Smoktech: Sizlere sunduğumuz modeller arasında en düşük 160 ile en yüksek 760 TL değerine çıkan bu ürün sizlere zengin paket içerikleri sunmaktadır.
Eleaf: E-Sigara alanında sizlere en düşük 125 ile en yüksek 530 TL arasında ürün sunan bu markanın modelleri fiyat değerine göre paket içeriklerine sahiptir. Zengin paket içeriğine sahip olan bu marka size kaliteyi vaat etmektedir.

*Tüm ürünlerin paket içerikleri fiyatına göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.